Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Inżynier Oprogramowania Systemów Wbudowanych

Data: 03-10-2019, do końca 1610 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Sieć Badawcza Łukasiewicz -- Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, samochodowego
i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacja Produkująca i Obsługowa.

Nasz Klient - Baker Hughes, GE Company zajmuje się projektowaniem urządzeń do obsługi instalacji wydobywczych ropy i gazu spod dna morskiego na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem naszej branży oraz nowymi projektami poszukujemy inżyniera konstruktora/technologa. Jako inżynier w naszym zespole będziesz brał udział w globalnych projektach oraz pracach rozwojowych nad urządzeniami i systemami do wydobycia ropy naftowej i gazu. Będziesz miał realny wpływ na proces projektowania poprzez proponowanie rozwiązań konstrukcyjnych spełniających wymagania techniczne dla projektowanego produktu.

Dołączając do grona ekspertów z branży wydobycia ropy naftowej i gazu będziesz miał/miała niepowtarzalną okazję realizować unikatowe projekty.

W związku z rozwojem zespołu naszego Klienta - Baker Hughes, GE Company, poszukujemy najlepszych Kandydatów/ek na stanowisko: Inżynier Oprogramowania Systemów Wbudowanych

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • projektowanie systemów wbudowanych podwodnych urządzeń pomiarowych, kontrolnych i komunikacyjnych,
  • implementacja oprogramowania podwodnych modułów elektronicznych (SEM),
  • analiza i interpretacja wymagań systemów i urządzeń,
  • tworzenie specyfikacji projektowych i testowych tworzonego oprogramowania,
  • implementacja i wykonywanie testów automatycznych i operatorskich,
  • analiza wyników testów, debugowanie i naprawa systemów wbudowanych,
  • współpraca z poddostawcami systemów i oprogramowania oraz klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność programowania w językach C i C++,
  • znajomość podstaw systemów operacyjnych POSIX,
  • znajomość UART, RS, Ethernet,
  • znajomość repozytoriów GIT, SVN,
  • doświadczenie w debugowaniu aplikacji złożonych systemów wbudowanych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (poziom B2),
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • pozytywne nastawienie do rozwiązywania problemów,
  • otwartość oraz umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość systemu QNX, znajomość protokołów Modbus, Profibus, CANbus, TCP, UDP, znajomość standardów CANOpen, Profibus DP, Modbus TCP/RTU/ASCII, znajomość języków Python, C#, VB.
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • rowerownia – ponad 450 szafek, 100 zadaszonych miejsc na rowery, suszarnie, przebieralnie, prysznice oraz miejsce do serwisowania rowerów,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do karty Multisport.

Elastyczne godziny pracy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Inżynier Oprogramowania Systemów Wbudowanych

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Inżynier Oprogramowania Systemów Wbudowanych w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa lub Aplikuj na oferte pracy Inżynier Oprogramowania Systemów Wbudowanych Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Oprogramowania Systemów Wbudowanych, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa praca.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Anna Selmaj-Nawara

22 116 05 48

Inne ogłoszenia pracodawcy

Programista PLC

Warszawa, mazowieckie

Starszy Tester Manualny

PHP Developer

User Support Specialist

Senior IT System Engineer

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325