Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Android Mobile Developer

Data: 04-10-2019, do końca 1609 dni
Lokalizacja: Rzeszów , podkarpackie

Dla naszego Klienta, polskiej firmy informatycznej (z siedzibą w USA i 3 kontrahentami z Europy Zachodniej), która tworzy rozwiązania IT dla Klientów (przemysł, opieka zdrowotna i rynek energii) w Europie i Ameryce Północnej, szukamy: Android Mobile Developer

Obowiązki:
  • Rozwój aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Testowanie aplikacji
  • Ścisła współpraca z innymi developerami
Wymagania:
  • Minimum 1-2 na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość Android SDK
  • Bardzo dobra znajomość języka Java
  • Doświadczenie z Jenkins (lub inne CI)
  • Znajomość Git
  • Język angielski (komunikatywny)
  • Dobra znajomość zasad programowania obiektowego
  • Doświadczenie w testach jednostkowych, testach interfejsu użytkownika
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie z Jira/Agile/Kanban
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowe atuty:
    • Doświadczenie z Kotlin
Wymagania:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, B2B
  • Możliwość 100% pracy zdalnej
  • Benefity:
    • Lekcje języka angielskiego
    • Pakiet medyczny
    • Karta multisport
  • Certyfikowane szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Szukasz pracy jako Android Mobile Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Android Mobile Developer w miejscowości: Rzeszów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Android Mobile Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Android Mobile Developer , praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.