DevOps Engineer

Data: 08-10-2019, do końca 486 dni
Lokalizacja: Gdynia , pomorskie

NBC to firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy ponad 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Do naszego zespołu w Gdyni poszukujemy Specjalistów na stanowisko: DevOps Engineer

Zadania:
  • Utrzymanie zautomatyzowanych systemów kompilacji, wdrażania i testowania
  • Automatyzacja procesu testowania i wydawania oprogramowania
  • Administrowanie środowiskami Microsoft Azure i Azure DevOps
  • Współpraca z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi na całym świecie
Wymagania:
  • Doświadczenie w automatycznym budowaniu i wdrażaniu (Azure DevOps, Octopus Deploy)
  • Doświadczenie z Microsoft Azure (App Services, Web Apps, SQL databases, Insights, etc.)
  • Wiedza na temat koncepcji bezpieczeństwa aplikacji internetowych
  • Umiejętności zarządzania danymi (znajomość SQL będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość narzędzi automatyzacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
Wymagania:
  • Indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
  • Platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • Bonusu relokacyjnego, żeby być bliżej nas - jeżeli potrzebujesz,
  • Karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
  • Karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.

Szukasz pracy jako DevOps Engineer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: DevOps Engineer w miejscowości: Gdynia. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy DevOps Engineer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko DevOps Engineer, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca DevOps Engineer, Gdynia

Inne ogłoszenia pracodawcy

Fullstack .NET Developer

Gdynia, pomorskie

ETL/DW Consultant

Praca w mieście

Warszawa 2531
Wrocław 1081
Kraków 1060
Katowice 729
Poznań 510
Łódź 389