Team Leader Java

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 08-10-2019, do końca 35 dni

Warszawa
NR REF.: 1130142

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Team Leader / Java Developer

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: do 150 zł netto/h

Zadania:
  • tworzenie i rozwój usług szyny integracyjnej banku przy wykorzystaniu Java/J2EE i szyny Apache Servicemix
  • wytwarzanie nowych elementów oprogramowania banku za pomocą nowoczesnych technologii takich jak JAVA8, Docker, Git
  • tworzenie nowego kodu z naciskiem na jego testowanie i optymalizację wydajności
  • współpraca z zespołem Projektantów - Programistów, Analityków Systemowych IT i Inżynierów Testów Oprogramowania
  • organizacja pracy zespołu programistycznego
Wymagania:
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość technologii WebService
  • wiedza z zakresu Spring, JDBC, JEE, XML/XSD/XSLT
  • doświadczenie w pracy z Eclipse lub IntelliJ, SVN
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL
Wymagania:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami

Szukasz pracy jako Team Leader Java

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Team Leader Java w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub Aplikuj na oferte pracy Team Leader Java Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Team Leader Java, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca.

Informacje o pracodawcy

HAYS IT & Telecom

Praca Team Leader Java, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

RPA Developer

Warszawa, mazowieckie

Administrator Baz Danych

BI Engineer

Administrator AIX

Administrator Infrastruktury

Praca w mieście

Warszawa 604
Kraków 284
Wrocław 230
Warszawa 137
Katowice 110
Poznań 75