Administrator AIX

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 08-10-2019, do końca 35 dni

Warszawa
NR REF.: 1130173

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator Systemu AIX

Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka : 580-700 netto+VAT/ MD

Zadania:
  • Zarzadzanie platformą IBM Power, jej codzienny nadzór, konfiguracja oraz projektowanie i rozwój
  • Wprowadzenie standardów konfiguracyjnych oraz mechanizmów nadzoru nad właściwą ich implementacją
  • Analiza danych wydajnościowych i pojemnościowych z systemów
  • Monitorowanie i optymalizacja wykorzystania zasobów
  • Weryfikacja poziomu dostarczanych usług (SLA), modyfikacja i wprowadzanie nowych KPI
  • Ścisła współpraca z Klientami Wewnętrznymi oraz zespołem Capacity Management, dostarczanie ekspertyz oraz wskazówek pozwalających na efektywne wykorzystanie i optymalizację zasobów platformy IBM Power
  • Tworzenie i modyfikacja katalogu standardowych usług systemowych dla platformy
  • Wsparcie projektów instalacji/migracji systemów/serwerów
  • Uczestniczenie w procesach zakupowych przy ścisłej współpracy z Działem Zakupów
  • Śledzenie trendów technologicznych i weryfikacja możliwości ich zastosowania w organizacji
Wymagania:
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pełnieniu podobnej roli
  • Praktyczne doświadczenie w administracji systemem operacyjnym AIX oraz projektowaniu rozwiązań dla platformy IBM Power
  • Znajomość innych systemów operacyjnych Unix/Linux/Windows
  • Doświadczenia w ewaluacji ofert dotyczących projektowanych rozwiązań IT
  • Dobrą znajomość języka angielskiego pozwalającą komunikację biznesową i techniczną
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub technicznym
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i priorytetyzacji zadań
Wymagania:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kantyna pracownicza zniżki pracownicze (MultiSport, opieka medyczna. miejsce parkingowe)
  • Szkolenia i dodatki
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy

Szukasz pracy jako Administrator AIX

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Administrator AIX w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub Aplikuj na oferte pracy Administrator AIX Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Administrator AIX, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca.

Informacje o pracodawcy

HAYS IT & Telecom

Praca Administrator AIX, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

RPA Developer

Warszawa, mazowieckie

Team Leader Java

BI Engineer

Administrator Baz Danych

Administrator Infrastruktury

Praca w mieście

Warszawa 604
Kraków 284
Wrocław 230
Warszawa 137
Katowice 110
Poznań 75