Fullstack .NET Developer

Data: 08-10-2019, do końca 20 dni
Lokalizacja: Gdynia , pomorskie
Gdynia , pomorskie

NBC to firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy ponad 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Do naszego zespołu w Gdyni poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Fullstack .NET Developer

Zadania:
  • Projektowanie architektury aplikacji internetowych,
  • Integracja frontendu i backendu aplikacji internetowych,
  • Budowanie kodu wielokrotnego użytku i bibliotek,
  • Optymalizacja aplikacji pod kątem maksymalnej szybkości i skalowalności.
Wymagania:
  • 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Wiedza na temat tworzenia aplikacji internetowych w środowisku Microsoft .NET,
  • Doświadczenie z ASP.Net MVC, Entity framework i C#,
  • Dobra znajomość HTML5 i CSS (np. Bootstrap),
  • • Dobra znajomość JavaScript i bibliotek JS (np. React / Angular),
  • Dobre zrozumienie wzorców obiektowych,
  • Dobra znajomość SQL Server i projektowania baz danych.
  • Mile widziane:
    • Doświadczenie z Microsoft Azure
    • Doświadczenie z Google Analytics
Wymagania:
  • Indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
  • Platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • Bonusu relokacyjnego, żeby być bliżej nas - jeżeli potrzebujesz,
  • Karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
  • Karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.

Szukasz pracy jako Fullstack .NET Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Fullstack .NET Developer w miejscowości: Gdynia. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Fullstack .NET Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Fullstack .NET Developer, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca Fullstack .NET Developer, Gdynia Gdynia

Gdynia, pomorskie

DevOps Engineer

.NET Developer

Tester oprogramowania

Katowice, śląskie

Praca w mieście

Warszawa 604
Kraków 284
Wrocław 230
Warszawa 137
Katowice 110
Poznań 75