Java Developer Mid/Senior

Data: 09-10-2019, do końca 21 dni
Lokalizacja: Płock , mazowieckie

Nasz Klient to firma, która od wielu lat jest międzynarodowym liderem w świadczeniu usług informatycznych i rozwijaniu firm. Współpracuje z takimi krajami jak: Wielka Brytania, Brazylia, USA i Holandia. Zespół tworzą ambitni, zgrani i chętnie dzielący się wiedzą ludzie, którzy kierują się zasadami fair play, poszanowaniem pracownika i jego pracy. Poszukujemy kandydata na stanowisko: Java Developer Mid/Senior

Obowiązki:
  • Kontakt z Klientami
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Utrzymanie/Rozwój aplkacji - tryb mieszany (nie ma konkretnego projektu; długotrwała współpraca)

Wymagania:
  • Co najmniej 3letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w języku Java
  • Technologie Spring Framework / Spring-Boot
  • Praca z narzędziami typu ORM / JPA (np. Hibernate)
  • Znajomość:
    • SQL oraz relacyjnych baz danych
    • narzędzi kontroli wersji: GIT
    • narzędzi do budowania i zarządzania zależnościami: Maven / Gradle
    • REST API
  • Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Technologie front-endowe - HTML, CSS i Javascript
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie z Agile
  • Dodatkowe atuty:
    • Baz danych NoSQL
    • Innych języków programowania
    • ReactJS i / lub AngularJS
    • GraphQL
    • SOAP web services
    • Wzorców projektowych
    • Kwestii bezpieczeństwa web-aplikacji
Wymagania:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B lub UoP
  • Opłacenie szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych
  • Regularne imprezy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
Dodatkowe informacje

Dodatkowe umiejętności:

  • Praca w zespole i dzielenie się zdobytą wiedzą
  • Estymowanie czasochłonności zadań
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Java Developer Mid/Senior

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Java Developer Mid/Senior w miejscowości: Płock. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Java Developer Mid/Senior Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Java Developer Mid/Senior , praca w Płock dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Java Developer Mid/Senior , Płock

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior IT Rekruter

Warszawa, mazowieckie

Regular PHP Developer

Praca w mieście

Warszawa 604
Kraków 284
Wrocław 230
Warszawa 137
Katowice 110
Poznań 75