Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

FullStack Developer

Data: 09-10-2019, do końca 1605 dni
Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie

Dla firmy działającej w sektorze finansowo-księgowym, która posiada autorską platformę do obsługi i obiegu dokumentów, bazującej na odczytywaniu, skanowanych dokumentów za pomocą autorskich algorytmów OCR, dzięki której innowacyjne rozwiązania są rozpoznawalna na rynku księgowym w Stanach Zjednoczonych oferując oprogramowanie kompatybilne z programami księgowymi czy systemami ERP, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Full-Stack Developer

Obowiązki:
  • Udział w realizacji projektów w sektorze finansowo-księgowym
  • Rozwijanie nowych funkcjonalności w autorskim systemie firmy
  • Praca w 90% przy projektach rozwojowych
  • Współpraca z 10-cio osobowym zespołem w metodyce Scrum/Agile (7Developerów, 3 Testerów)
  • Pisanie testów jednostkowych
Wymagania:
  • 4-5 lat doświadczenia w programowaniu Java
  • Praktyczna znajomość technologii:
    • Spring 4.3
    • Hibernate 5.2
    • Angular 5
    • MS SQL
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum/Agile
  • Język angielski na poziomie czytania dokumentacji
  • Dodatkowe atuty:
    • Znajomość aplikacji i programów finansowo-księgowych
Wymagania:
  • Wynagrodzenie w przedziale 17 000-19 000 PLN netto na fakturze +Vat (alternatywnie Umowa o Pracę)
  • Sprawny proces rekrutacyjny (1 spotkanie 1-1,5 h)
  • Płatny urlop przy umowie B2B
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Możliwość kreatywnej pracy nad innowacyjnymi projektami
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w zespole ludzi otwartych na niestandardowe rozwiązania
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Okazjonalna praca zdalna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
Dodatkowe informacje
  • Swobodny dress code
  • Osobny dział QA do testów manualnych i automatycznych sellenium
  • Za komunikację z biznesem odpowiada Product Owner

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Szukasz pracy jako FullStack Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: FullStack Developer w miejscowości: Gdańsk. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy FullStack Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko FullStack Developer , praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.