QA Tester Manual

Data: 09-10-2019, do końca 21 dni
Lokalizacja: Katowice , śląskie

O FIRMIE:

Leocode to firma zajmująca się tworzeniem aplikacji mobilnych i webowych. Mamy już 10 lat doświadczenia w produkcji oprogramowania, do grudnia 2018 mogliście kojarzyć nas pod nazwą 314 Apps. Nasze rozwiązania pisane są głównie w oparciu o Java Script a w tym: Node.js, React.js, Angular.js oraz React Native.

GŁÓWNE ZADANIA:
  • manualne testowanie platformy klienta służącej do targetowanego advertisingu radiowego w oparciu o grupę docelową,
  • zbieranie wymagań projektowych
  • tworzenie scenariuszy testowych w oparciu o pozyskane wymagania
  • komunikowanie błędów w aplikacji zespołowi developerskiemu
  • praca w oparciu o metodykę SCRUM
  • współpraca z zespołem developerskim
  • obsługa narzędzi testowych
WYMAGANIA:
  • 2+ lat doświadczenia w manualnym testowaniu aplikacji
  • umiejętność wykonywania testów regresyjnych, systemowych i przeglądarkowych
  • umiejętność tworzenia scenariuszy testowych w oparciu o wymagania
  • chęć dzielenia się wiedzą z innymi
  • podejmowanie inicjatywy, zaangażowanie
  • dbanie o jakość pracy własnej i pozostałych członków zespołu
  • nastawienie na efektywną współpracę
  • Mile widziane:
    • znajomość obsługi takich narzędzi jak: JIRA, GIT, podstawy programowania
WYMAGANIA:
  • wynagrodzenie od 6 000 - 9 000 tys. netto
  • możliwość pracy z domu oraz elastyczne godziny pracy
  • kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • cotygodniowe lekcje języka angielskiego
  • owocowe środy
  • wyjazdy integracyjne
  • ciągłe możliwości rozwoju poprzez rozbudowaną i na bieżąco poszerzaną platformę e-learningową

Szukasz pracy jako QA Tester Manual

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: QA Tester Manual w miejscowości: Katowice. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy LEOCODE Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy QA Tester Manual Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko QA Tester Manual, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.LEOCODE Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

LEOCODE Sp. z o.o.

Praca QA Tester Manual, Katowice

Praca w mieście

Warszawa 604
Kraków 284
Wrocław 230
Warszawa 137
Katowice 110
Poznań 75