Wyszukaj spośród 20268 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Junior Accountant (m/f)

Data: 10-10-2019, do końca 1604 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Podsumowanie / Job summary:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała możliwość zdobyć nowe doświadczenie zawodowe w dziale księgowości w renomowanej, międzynarodowej firmie

Opis stanowiska / Job description:
  • Przygotowywanie płatności
  • Weryfikacja wymagalnych zobowiązań
  • Księgowanie faktur kosztowych od dostawców krajowych i zagranicznych
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Rozliczanie rozrachunków
  • Potwierdzanie sald z dostawcami
  • Obsługa zapytań od klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych
  • Udział w zamknięciu miesiąca oraz roku
  • Sprawozdania GUS i NBP
  • Rozliczanie podróży służbowych
Kogo szukamy / Profile description:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Znajomość przepisów ustawy VAT i podatku dochodowego
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań
  • Aktywne podejmowanie zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność i solidność
  • Umiejętność planowania i organizowania czasu pracy
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz wykonywania zadań pod presją czasu
  • Punktualność
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Dofinansowanie do karty Multisport lub zwrot środków za działalność oświatowo-kulturalną (biletu do kina, teatru, na koncerty) w kwocie ok. 650 PLN rocznie
  • Pokrycie kosztów indywidualnych lekcji języka angielskiego (raz w tygodniu, 60 minut)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Masaże w biurze raz w miesiącu
  • Owoce i przekąski dostępne w kuchniach
  • Warsztaty z fizjoterapeutą oraz ze specjalistami z obszaru zdrowia psychicznego

Oferta jest ważna jeszcze 1604 dni

Szukasz pracy jako Junior Accountant (m/f)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Junior Accountant (m/f) w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub Aplikuj na oferte pracy Junior Accountant (m/f) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior Accountant (m/f), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca.