SharePoint Developer

Data: 12-10-2019, do końca 436 dni
Lokalizacja: Katowice , śląskie

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie na swoim pokładzie mamy ponad 400 specjalistów na terenie Polski. Nasi koledzy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT. Możecie spotkań nas m.in. na organizowanych przez nas meetup'ach technologicznych (Promeet)!

Dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko: SharePoint Developer

Obowiązki:
  • praca przy platformie dotyczącej obiegu dokumentów wewnętrznych w firmie,
  • integrowanie jej z innymi systemami firmy,
  • współpraca z zespołem developerskim.
Wymagania:
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformie Microsoft SharePoint 2013 w modelu Client-Side,
  • umiejętność tworzenia przepływów pracy w narzędziu Microsoft SharePoint Designer 2013 w oparciu o REST API,
  • umiejętność modelowania wymagań biznesowych na funkcjonalności platformy SharePoint.
  • Mile widziane:
    • doświadczenie w pracy z platformą Microsoft SharePoint 2019,
    • znajomość PowerShell,
    • znajomość usług: Managed Metadata Service i Secure Store Service.
Wymagania:
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pakiet relokacyjny,
  • kartę MultiSport,
  • Medicover,
  • lekcje języka angielskiego,
  • różnorodne projekty,
  • dostęp do platform szkoleniowych,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Szukasz pracy jako SharePoint Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: SharePoint Developer w miejscowości: Katowice. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy SharePoint Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko SharePoint Developer, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca SharePoint Developer, Katowice

Inne ogłoszenia pracodawcy

Tester oprogramowania

Katowice, śląskie

Tester Python

Java TechLead

Scrum Master

Tester oprogramowania z C#

Praca w mieście

Warszawa 2230
Kraków 941
Wrocław 940
Katowice 660
Poznań 421
Gdańsk 340