Wyszukaj spośród 20268 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

JavaScript Angular Developer

Data: 15-10-2019, do końca 1599 dni
Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Zadania:
  • Utrzymanie i rozwijanie aplikacji webowej związanej z udostępnianiem treści telewizji w internecie
Wymagania:
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe
  • dobra znajomość JavaScript
  • dobra znajomość Angular ( w tym Angular JS oraz Angular 2+)
  • znajomość Typescript, CSS, Sass, Docker, Git
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole
Wymagania:
  • Elastyczną formę zatrudnienia (B2B lub UOP)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kursy i szkolenia
  • Pakiet benefitów

Oferta jest ważna jeszcze 1599 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Szukasz pracy jako JavaScript Angular Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: JavaScript Angular Developer w miejscowości: Gdańsk. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy JavaScript Angular Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko JavaScript Angular Developer, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca.