Wyszukaj spośród 20268 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Frontend (React) Developer (Regular/Senior) NBC Sp. z o.o.

  • Kraków, małopolskie
  • 16-11-2019 , do końca 1595 dni

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 Specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach. Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeety)!
Rozbudowujemy zespół i w związku z tym poszukujemy w Krakowie Specjalistów: Front-end (React) Developer (Regular/Senior)

Zadania:

  • wytwarzanie oprogramowania wysokiej jakości (rozwiązania webowe),
  • pisanie czystego kodu oraz dbanie o skalowalność i optymalizację,
  • współtworzenie dokumentacji technicznej,
  • współpraca w zespole scrumowym.

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze front-endu,
  • znajomość JavaScript (ES6+) oraz React,
  • wiedza na temat wykorzystywania API (RESTful, GraphQL),
  • znajomość TDD oraz CI,
  • ’nice to have’ będzie znajomość: Node.js, testów e2e, TypeScript, Bitbucket, Jira, Jenkins, Linux, Docker.

Wymagania:

  • abyś każdego dnia nabywał nowe umiejętności - zaproponujemy ścieżkę rozwoju, dopasowaną do Twoich potrzeb,
  • abyś Ty i Twoi bliscy czuli się bezpiecznie - gwarantujemy opiekę medyczną (różne opcje pakietu Medicover),
  • abyś miał możliwość dzielenia się swoja wiedzą - zapewniamy możliwość wystąpień w roli speakera na naszych eventach dedykowanych branży IT,
  • abyś mógł wybrać benefity, na których Ci zależy (MultiSport, nauka języka angielskiego, dostęp do platform e-learningowych m.in. Treehouse).

Dodatkowe Informacje

O specyfice projektów, a także zespole, warunkach współpracy i innych ważnych dla Ciebie kwestiach opowiemy podczas rozmowy :)

Czekamy na Twoje CV!

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Szukasz pracy jako Frontend (React) Developer (Regular/Senior)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Frontend (React) Developer (Regular/Senior) w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Frontend (React) Developer (Regular/Senior) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Frontend (React) Developer (Regular/Senior), praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca.