Wyszukaj spośród 20268 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

JavaScript Developer NBCR Sp. z o.o.

  • Kraków, małopolskie
  • 17-11-2019 , do końca 1612 dni

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: JavaScript Developer

O projekcie:

  • Zespół tworzy aplikacje biznesowe z wieloma operacjami danych, wyszukiwaniem, kontrolą dostępu, audytem, przepływem pracy itp. Każda aplikacja, to projekt, którego czas trwania wynosi 2-3 miesiące, więc nie będziesz się nudził robieniem tego samego. Zespół korzysta z internetowego IDE, które zapewnia szybkie tworzenie aplikacji opartych na modelach w sposób wizualny.

Obowiązki:

  • Zapewnienie pełnego rozwoju aplikacji internetowych przy użyciu podejścia Angile
  • Komunikacja z klientem
  • Integracja systemów i aplikacji u różnych klientów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML i CSS
  • Znajomość SQL: relacyjne projektowanie DB, wydajność, procedury
  • Rozumienie back-end i umiejętność tworzenia systemów od początku do końca
  • Dobra znajomość struktur danych i algorytmów
  • Dobra znajomość OOP i wzorców projektowych
  • Umiejętność pracy w środowisku Agile
  • Doświadczenie w testowaniu jednostkowym
  • Doświadczenie w pracy z platformami chmurowymi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Doświadczenie z AngularJS lub innymi nowoczesnymi frameworkami JS
  • Znajomość Java / Python
  • Doświadczenie z bazami danych NoSQL

Wymagania:

  • Możliwość udziału w projekcie międzynarodowym
  • Elastyczną formę współpracy
  • Zajęcia językowe
  • Duże możliwości samorozwoju: kursy online + biblioteka, wymiana doświadczeń ze współpracownikami z całego świata, częściowe przyznanie certyfikatu
  • Możliwość pracy zarówno w środowisku korporacyjnym, jak i startupowym
  • Możliwość relokacji w przypadku projektów krótko - i długoterminowych
  • Pakiet relokacyjny dla osób przeprowadzających się
  • Pakiet benefitów (opieka zdrowotna, multisport, bilety na lunch, kupony na benzynę, zakupy itp.)

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Szukasz pracy jako JavaScript Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: JavaScript Developer w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy JavaScript Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko JavaScript Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca.

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior IT System Engineer

Kraków, małopolskie

C Developer

JBoss Administrator

Factory IT Support

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325
Zobacz więcej