Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Praktyki w Dziale Wsparcia IT (płatne) ESKOM IT Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 16 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.
ESKOM ma status partnerski HP Enterprise Platinum Partner, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27011:2013.

Szukamy osób chętnych do zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze IT.

Zadania:

  • Wsparcie techniczne użytkowników,
  • Zarządzanie incydentami i problemami w systemie ticketowym,
  • Wykonywanie podstawowych czynności administracyjnych,
  • Uzupełnianie bazy wiedzy oraz dokumentacji technicznej oraz działanie przestrzegając obowiązujących procedur i instrukcji,
  • Przekazywanie zadań, których zakres kompetencyjnych wykracza poza pierwszą linię wsparcia do Zespołu Utrzymania ze stosownym opisem przeprowadzonej wstępnej analizy.

Wymagania:

  • Mile widziane praktyki w dziale IT,
  • Wykształcenie informatyczne (lub w trakcie studiów),
  • Znajomość podstaw administracją systemem Windows lub Linux,
  • Znajomość podstaw metodyki ITIL,
  • Motywacja, chęć do pracy i nauki.

Wymagania:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w IT z perspektywą dalszej współpracy,
  • Elastyczne formy współpracy: umowa zlecenie, B2B,
  • Godziny pracy: 8-18 (zmiany po 8 h),
  • Nowe przestrzenne biuro,
  • Rodzinna atmosfera, doskonała kawa i świeże owoce,
  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej,
  • Współfinansowanie karty Multisport,
  • Udział w startach drużyny kolarskiej MTB lub brydżowej.

Szukasz pracy jako Praktyki w Dziale Wsparcia IT (płatne)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Praktyki w Dziale Wsparcia IT (płatne) w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy ESKOM IT Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Praktyki w Dziale Wsparcia IT (płatne) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praktyki w Dziale Wsparcia IT (płatne), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.ESKOM IT Sp. z o.o. praca.

Inne ogłoszenia pracodawcy

Tester

Warszawa, mazowieckie

Senior Tester

Programista ETL

Senior Developer - Angular JS

Architekt Hurtowni Danych

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325