C# Developer Idea

  • Mikołów, śląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Zadania:

  • programowanie i projektowanie
  • szukanie nowych rozwiązań biznesowych we współpracy z zespołem
  • rozwój i następnie utrzymanie aplikacji mobilnej

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z technologiami webowymi oraz umiejętność programowania w języku C#(ASP.NET MVC)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min.2 lata
  • Język Angielski B2
  • Mile widziana znajomość Dockera lub Xamarina
  • Mile widziane własne projekty na zasadzie zleceń, kontraktów

W zamian:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Klarowność oczekiwań wobec Ciebie i jasne możliwości rozwoju
  • Realny i widoczny wpływ na projekt
  • Dowolna umowa
  • Szkolenia

Elastyczne godziny pracy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako C# Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: C# Developer w miejscowości: Mikołów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Idea lub Aplikuj na oferte pracy C# Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko C# Developer, praca w Mikołów dopasowana do Twoich wymagań.Idea praca.

Informacje o pracodawcy

Idea

Praca C# Developer, Mikołów

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Bartek Kormaniak

bartek.k@talentselect.pl

720 700 440

Inne ogłoszenia pracodawcy

Tester oprogramowania

Katowice, śląskie

Programista C++

Gliwice, śląskie

Praca w mieście

Warszawa 854
Kraków 339
Wrocław 339
Katowice 205
Warszawa 187
Poznań 102