Digital Marketing Specialist Business Bridge Group Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - firmy z branży IT - osoby do pracy, na stanowisku:

Digital Marketing Specialist

Miejsce pracy: WROCŁAW

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • kierowanie witryną firmy i zarządzanie elektronicznymi kanałami komunikacji z klientami,
  • zarządzanie komunikacją na stronach firmowych,
  • planowanie i realizacja kampanii komunikacji elektronicznej za pomocą odpowiednich kanałów, w zależności od dziedziny i prospectu,
  • stała współpraca z agencjami SEO, SEM lub samodzielne realizowanie niektórych zadań podczas zarządzania procesami reklamy w internecie,
  • zarządzanie bazą prospectów- rozbudowa bazy, odświeżanie danych uzyskanych z kanałów komunikacji elektronicznej,
  • wykorzystywanie narzędzi, takich jak Google Analytics, Yandex Metrica, HotJar i innych podczas wykonywania działań z zakresu analityki internetowej.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz co najmniej 2 letnie doświadczenie w marketingu internetowym,
  • analityka to coś co lubisz, a targetowanie i marketing automation to Twoje mocne strony,
  • potrafisz zarządzać bazą prospectów,
  • posiadasz wiedzę z zakresu User Scoring, Marketing Automation i Lead Nurturing i potrafisz wykorzystać ją w praktyce,
  • wyróżnia Cię kreatywność podczas szukania nowych rozwiązań,
  • lubisz dzielić się wiedzą, a praca w zespole sprawia Ci przyjemność,
  • jesteś otwarty na nowe możliwości podczas działań marketingowych.

  • dogodną formę zatrudnienia, w zależności od Twoich preferencji,
  • wynagrodzenie zależne od wyników i zaangażowania,
  • swobodę działania podczas wykonywanych zadań i możliwość wprowadzania własnych rozwiązań,
  • wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia i merytoryczne przygotowanie,
  • pracę w dobrej atmosferze, w zespole, który wyróżnia się kulturą organizacyjną i stawia na współpracę,
  • kafeteryjny system wynagrodzeń (m.in. karta Multisport Benefit, prywatna opieka medyczna, bilety na wydarzenia i wiele innych atrakcji).

Szukasz pracy jako Digital Marketing Specialist

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Digital Marketing Specialist w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Digital Marketing Specialist Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Digital Marketing Specialist, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Business Bridge Group Sp. z o.o.

Praca Digital Marketing Specialist, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior DevOps Engineer

Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. Data Science

Technology development manager

Praca w mieście

Warszawa 2001
Kraków 823
Wrocław 748
Katowice 554
Poznań 293
Gdańsk 259