Android Developer NBC Sp. z o.o.

  • Katowice, śląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy ponad 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Android Developer

Opis stanowiska pracy

  • tworzenie i rozwój aplikacji dedykowanych na platformę Android,
  • integracja nowych aplikacji z oprogramowaniem wewnętrznym,
  • tworzenie dokumentacji projektowej,
  • rozwiązywanie problemów, testowanie i utrzymanie aplikacji,
  • praca w metodologii Scrum.

Wymagania stawiane kandydatom

  • doświadczenie zawodowe związane z programowaniem aplikacji na platformę Android,
  • dobra znajomość Android SDK,
  • znajomość Android Studio,
  • znajomość języka Java oraz wzorców projektowych,
  • komunikatywny język angielski.

Nasza oferta

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę MultiSport,
  • Medicover,
  • różnorodne projekty,
  • dostęp do platform szkoleniowych: Plulralsight,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Szukasz pracy jako Android Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Android Developer w miejscowości: Katowice. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Android Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Android Developer, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca Android Developer, Katowice

Inne ogłoszenia pracodawcy

Tester oprogramowania

Katowice, śląskie

SharePoint Developer

Tester oprogramowania z C#

Tester Python

Praca w mieście

Warszawa 854
Kraków 339
Wrocław 339
Katowice 205
Warszawa 187
Poznań 102