Programista C# Idea

  • Mikołów, śląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Zadania:
-Programowanie i projektowanie
-szukanie nowych rozwiązań biznesowych we współpracy z zespołem
-rozwój i następnie utrzymanie aplikacji mobilnej

Wymagania
Doświadczenie w pracy z technologiami webowymi oraz umiejętność programowania w języku C#(ASP.NET MVC)
Doświadczenie na podobnym stanowisku min.2 lata
Język Angielski B2

Mile widziana znajomość Dockera lub Xamarina
Mile widziane własne projekty na zasadzie zleceń, kontraktów

W zamian:

5000-7000 zł netto podstawy
Elastyczne godziny pracy
Klarowność oczekiwań wobec Ciebie i jasne możliwości rozwoju
Realny i widoczny wpływ na projekt
Dowolna umowa
Szkolenia

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Programista C#

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Programista C# w miejscowości: Mikołów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Idea lub Aplikuj na oferte pracy Programista C# Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista C#, praca w Mikołów dopasowana do Twoich wymagań.Idea praca.

Informacje o pracodawcy

Idea

Praca Programista C#, Mikołów

Inne ogłoszenia pracodawcy

Junior PHP Dev

Warszawa, mazowieckie

Junior Javascript Developer

Młodszy programista JS/PHP

Młodszy programista PHP

Praca w mieście

Warszawa 1516
Kraków 545
Wrocław 481
Katowice 354
Warszawa 187
Poznań 155