Ruby on Rails Tech Lead NBCR Sp. z o.o.

  • Gdańsk, pomorskie

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Opis stanowiska pracy

  • Współpraca z doświadczonym zespołem - dodatkowo mentoring nowych pracowników
  • Projekty typu startup - współpraca z klientami z całego świata
  • Procesy oparte na metodologii Scrum i Agile

Wymagania stawiane kandydatom

  • 4 lata doświadczenia komercyjnego w Ruby on Rails
  • Doświadczenie jako lider zespołu
  • Zdolność do wykonania pracy w ramach zaplanowanego projektu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (CEFR C1 +)
  • Umiejętność przekazywania opinii, pomysłów i wizji zespołowi programistycznemu oraz klientom

Mile widziane:

  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów, problemów
  • Umiejętność zarządzania czasem

Nasza oferta

  • Nowoczesny sprzęt i dodatkowe akcesoria do komputera
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne + karta MultiSport
  • Bezpłatne kanapki i obiady za pół ceny :)
  • Rozwój umiejętności twardych i miękkich (np. wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia, konferencje, dostęp do kursów online i e-book),
  • Realny wpływ na wynagrodzenie
  • Flexplace - pracuj zdalnie, kiedykolwiek i gdziekolwiek potrzebujesz :)

Szukasz pracy jako Ruby on Rails Tech Lead

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Ruby on Rails Tech Lead w miejscowości: Gdańsk. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Ruby on Rails Tech Lead Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ruby on Rails Tech Lead, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBCR Sp. z o.o.

Praca Ruby on Rails Tech Lead, Gdańsk

Inne ogłoszenia pracodawcy

.NET Programmer

Gdańsk, pomorskie

JavaScript Developer

Praca w mieście

Warszawa 936
Kraków 368
Wrocław 366
Katowice 226
Warszawa 187
Poznań 106