Techniczny Specjalista ds. Sprzedaży Cisco L.M. Group Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

Dla naszego klienta poszukujemy specjalistę na stanowsiko Techniczny Specjalista ds. Sprzedaży Cisco.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i umiejętności analityczne
  • Minimalny poziom język angielskiego na poziomie B2
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i umiejętność budowania relacji i współdziałania w ramach realizacji prowadzonych projektów
  • Skończone studia w kierunkach Informatyki, Robotyki lub Mechatroniki
  • 5 lub więcej lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Brać odpowiedziałność za proces presales i sprzedaży rozwiązań opartych o technologie Cisco
  • Prowadzić instruktaż i szkolenia użytkowników końcowych z wdrożonych produktów w zakresie bieżącej administracji
  • Poszukiwać potencjały / szanse w powyższych obszarach, następnie ich realizować i optymalizować
  • Dbać o stałe podnoszenie kompetencji i umiejętności pracowników firmy w obszarze technologii IT
  • Kierować projektami;

Dla ciebie:

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Umowa o prace albo B2B kontrakt
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • Praca w nowoczesnej organizacji

Szukasz pracy jako Techniczny Specjalista ds. Sprzedaży Cisco

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Techniczny Specjalista ds. Sprzedaży Cisco w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Techniczny Specjalista ds. Sprzedaży Cisco Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Techniczny Specjalista ds. Sprzedaży Cisco, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

L.M. Group Poland Sp. z o.o.

Praca Techniczny Specjalista ds. Sprzedaży Cisco, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

DevOps Engineer

Warszawa, mazowieckie

Cloud Automation Engineer

Analytical Engineer

Praca w mieście

Warszawa 1017
Kraków 915
Wrocław 411
Poznań 363
Gdańsk 344
Szczecin 329