Analityk systemowy IT PRO Solution Sp. z o. o.

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Potrafisz dokonać analizy projektu IT, jego zasadności oraz dokonać oceny jego opłacalności biznesowej? Chcesz być „głową" projektu oraz jego sercem? Planujesz rozwój w kierunku Head of Software?

Analityk systemowy IT / PM

Główne zadania i obowiązki

  • Prowadzenie warsztatów z klientami, zbieranie ich wymagań i przekształcanie wymagań w funkcjonalności
  • Analiza wykonalności projektu w oparciu o wygenerowane funkcjonalności
  • Stworzenie dokumentacji technicznej projektu
  • Nadzór nad realizacją projektu z pozycji Produkt Owner Proxy
  • Analiza wykonalności zapytań klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Analiza merytoryczna i formalna wykonalności zadań wynikających z SIWZ przetargów publicznych i konkursów ofert
  • Koordynowanie współpracy wewnętrznego i zewnętrznego zespołu wykonawców projektu

Podstawowe wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku -- min. 3 lata
  • Znajomość zasad tworzenia oprogramowania
  • Wiedza z zakresu zarządzania projektem IT
  • Umiejętność tworzenia zapisu procesów w notacji BPML
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej projektu
  • Znajomość zasad współdziałania z zespołem projektowym z pozycji Product Owner

Dodatkowe Informacje

Dodatkowe plusy w ekrutacji otrzymasz za doświadczenie w pracy i wiedzę nt. technologii takich jak jak:

  • Angular
  • .NET 6.0+
  • Android + Kotlin
  • Flutter
  • C + Mikroprocesory

Warunki zatrudnienia

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Praca hybrydowa (tylko 1 dzień w tygodniu stacjonarnie)
  • Wynagrodzenie do 15k PLN netto + premia uznaniowa
  • Benefity
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta MultiSport
    • Coroczny, kilkudniowy, zagraniczny wyjazd integracyjny
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Niezbędny sprzęt do pracy
  • Możliwość rozwoju w kierunku Deputy Head of Software -> Head of Software

Wyślij do nas swoje CV

Elastyczne godziny pracy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Analityk systemowy IT

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Analityk systemowy IT w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy PRO Solution Sp. z o. o. lub Aplikuj na oferte pracy Analityk systemowy IT Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk systemowy IT, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.PRO Solution Sp. z o. o. praca.

Informacje o pracodawcy

PRO Solution Sp. z o. o.

Praca Analityk systemowy IT, Poznań

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Arkadiusz Kardyś

biuro@talentselect.pl

+48508138508

KRAZ: 22640

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior QA Automation Engineer

Poznań, wielkopolskie

IT Administrator with French

JBoss Specialist

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325