IT Infrastructure Engineer IT LeasingTeam Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

Rodzaj pracy: Kontrakt

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

Dołącz do jednej z największych skandynawskich firm informatycznych, mających oddział w Polsce. Zostań częścią ich zespołu i stwórz bezpieczną infrastrukturę dla ich krytycznych systemów i aplikacji.
Zatrudnienie: B2B Full-time
Stawka: 130-150 zł/h (do negocjacji)
Tryb pracy: Hybryda. Raz na kwartał obowiązkowe workshopy w biurze firmy w Warszawie.
Zespół: Zespół Infrastructure 7-osób
Zakres prac:

  • Projektowanie i ulepszanie rozwiązań IT wspierających operacje biznesowe.
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji, standardów i procedur.
  • Zapewnienie niezawodnej konfiguracji i administracji systemów IT.
  • Ułatwianie integracji systemów i przejść w celu zwiększenia wydajności i niezawodności systemu.
  • Aktywne angażowanie się w codzienne operacje, zarządzanie zaległościami i inicjatywy projektowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie na tożsamym lub podobnym stanowisku co najmniej 4 lata.
  • Doświadczenie w konfiguracji Active Directory, DHCP, DNS, GPO, DFS.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych.
  • Znajomość Azure AD i ogólnych operacji Azure.
  • Zrozumienie hybrydowych środowisk Exchange Online.
  • Kompetencje w zakresie administracji Windows Server i Office 365.
  • Znajomość podstawowych praktyk i protokołów bezpieczeństwa IT.
  • Podstawowe zrozumienie koncepcji sieciowych.

Oferujemy:

  • Stabilny kontrakt B2B, w którym możesz być pewna/y długofalowego zatrudnienia.
  • Skandynawska kultura pracy, w której praca jest dla człowieka, a nie człowiek dla pracy.
  • Szansa na rozwój w dużej międzynarodowej strukturze i poznanie trendów światowych w obszarze Infrastructure
  • Elastyczność godzin pracy, które możesz ustalić z Team Leaderem.
  • W przypadku pracy on site - nowoczesne biuro w centrum Warszawy.
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia w PZU, karty Multisport i pakietu Lux-Med.

Zgodnie z obowiązującym prawem IT LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 14181.

Szukasz pracy jako IT Infrastructure Engineer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: IT Infrastructure Engineer w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy IT LeasingTeam Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy IT Infrastructure Engineer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko IT Infrastructure Engineer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.IT LeasingTeam Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

IT LeasingTeam Sp. z o.o.

Praca IT Infrastructure Engineer, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior UX/UI Designer

Warszawa, mazowieckie

Senior IT Business Analysts

Manual Tester

Test Coordinator

Tester Automatyzujący

Praca w mieście

Warszawa 1017
Kraków 915
Wrocław 411
Poznań 363
Gdańsk 344
Szczecin 329