Młodszy Architekt rozwiązań biznesowych GRH Polska

  • Rzeszów, podkarpackie

Dla naszego klienta, firmy z branży informatycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszego Architekta rozwiązań biznesowych

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa - możliwość pracy hybrydowej

Czym będziesz się zajmował:

  • Udziałem w projektach w zakresie wdrożeń aplikacji Low-code
  • Wyznaczaniem architektury wdrożeń aplikacji Low-code
  • Przygotowywaniem planów i harmonogramów wykonania projektu
  • Zarządzaniem zadaniami zespołu wdrożeń
  • Kontrolą wykonania zadań przez zespół wdrożeń
  • Wsparciem merytorycznym zespołów wdrożeniowych i sprzedażowych
  • Projektowaniem i dokumentowaniem architektury systemów IT
  • Prowadzeniem projektów IT
  • Analizą procesów, analizą wymagań na potrzeby projektów informatycznych

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje

  • Doświadczenie przy wdrażaniu systemów w sektorze MŚP lub EDU
  • Dobra znajomość notacji BPMN, UML
  • Znajomość MS SQL oraz znajomość systemów DMS, Low-Code lub ERP
  • Znajomość merytoryki procesów biznesowych i formalnych

to czekamy właśnie na Ciebie!

W zamian za swoje zaangażowanie otrzymasz:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub B2B
  • Pracę od poniedziałku do piątku w przyjemnych godzinach: 8:00 - 16:00
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem
  • Multisport oraz Ubezpieczenie na życie z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Opieka medyczna z PZU
  • Premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą
  • Coroczne imprezy integracyjne
  • A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń: 501-726-511

Prześlij nam swoje CV na adres e-mail: k.kaszycki@grhpolska.com

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Młodszy Architekt rozwiązań biznesowych

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Młodszy Architekt rozwiązań biznesowych w miejscowości: Rzeszów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub Aplikuj na oferte pracy Młodszy Architekt rozwiązań biznesowych Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Architekt rozwiązań biznesowych, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca.

Informacje o pracodawcy

GRH Polska

Praca Młodszy Architekt rozwiązań biznesowych, Rzeszów

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamil Kaszycki

k.kaszycki@grhpolska.com

501726511

KRAZ: 16998

Inne ogłoszenia pracodawcy

Programista WebMethods

Rzeszów, podkarpackie

Inżynier / Administrator LIFERAY

Administrator Infrastruktury IT

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325