Android / iOS Developer GRH Polska

  • Kraków, małopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: małopolskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Dla jednego z naszych klientów, producenta oprogramowania poszukujemy:

  • Android Developera / iOS Developera

Miejsce pracy: Kraków (60% pracy zdalnej - 40% stacjonarnej) w godzinach 6-10 (8h)

Krótki opis projektu: Rozwój biblioteki oraz aplikacji mobilnej w branży IoT. Współpraca z zespołami embedded i QA (w ramach kooperacji z dużą firmą zagraniczną). Produkt jest już obecny na rynku (tak naprawdę każdy może kupić podzespoły i użyć aplikacji do podłączenia, konfiguracji oraz zarządzania siecią tych urządzeń) -- ciągły i intensywny rozwój

Liczba osób w zespole: 4-5 na każdej z platform

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania dla urządzeń mobilnych na system Android/iOS
  • Przygotowywanie komponentów UI
  • Współpraca z zespołami Quality Assurance oraz UX/UI
  • Sporządzanie dokumentacji oprogramowania
  • Utrzymywanie wysokiej jakości kodu: CI, code review, Crashlytics, Analytics
  • Praca z rozwiązaniami Embedded wykorzystującymi technologię Bluetooth Low Energy i Bluetooth Mesh

Jeśli:

  • Ukończyłeś studia wyższe o profilu informatycznym
  • Posiadasz doświadczenie komercyjne w pracy jako Android lub iOS Developer
  • Znasz Android + Kotrlin lub iOS + Swift
  • Znasz GIT i Jira
  • Twój język angielski jest na poziomie min. B2

to czekamy właśnie na Ciebie!

Stosowany Stack Technologiczny:

iOS:

  • Bluetooth Low Energy, Bluetooth Mesh, Swift, Objective-C, MVVM, biblioteki typu: Core Data, Core Bluetooth, RxSwift, narzędzia: git, Jenkis (CI/CD), fastlane, App Store, CocoaPods, UIKit, Storyboards, Unit Testy, testy manualne wykonywane przez członków zespołu QA

Android:

  • Bluetooth Low Energy, Bluetooth Mesh, Kotlin, JNI (C), Java, MVP (firma będzie przechodzić na MVVM), biblioteki: dagger, RxJava, JUnit, Mockito, Coroutines, narzędzia: Jenkis (CI/CD), Google Play, testy manualne wykonywane przez członków zespołu QA

W zamian za zwoje zaangażowanie otrzymasz:

  • Pełen wyzwań projekt wykorzystujący najnowsze technologie z obszaru aplikacji mobilnych
  • Możliwość długoterminowej współpracy -- firma nie zatrudnia „pod jeden projekt"
  • Umowę o pracę lub B2B - wybór należy do Ciebie
  • Pracę w przedziale 6-10 (poniedziałek -- piątek) - praca hybrydowa (60% pracy zdalnej - 40% pracy stacjonarnej)
  • Wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Zaplanowaną ścieżkę rozwoju z możliwością rozwoju w wybranym przez Ciebie kierunku
  • Indywidualnie dopasowany i opracowany plan szkoleń i konferencji
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dofinansowanie do zakupu okularów
  • Imprezy integracyjne oraz wspólne inicjatywy dla lokalnych społeczności
  • Paczki na święta
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bezpośrednio na kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka. Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem - naziemny i podziemny parking

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń: 501-726-511

Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: k.kaszycki@grhpolska.com

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Dodatkowe Informacje

Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Android / iOS Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Android / iOS Developer w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub Aplikuj na oferte pracy Android / iOS Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Android / iOS Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca.

Informacje o pracodawcy

GRH Polska

Praca Android / iOS Developer, Kraków

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamil Kaszycki

k.kaszycki@grhpolska.com

501726511

KRAZ: 16998

Inne ogłoszenia pracodawcy

Programista Embedded (C/C++)

Kraków, małopolskie

iOS / Android Developer

Administrator Infrastruktury IT

Rzeszów, podkarpackie

PHP Developer (Game House)

Programista Liferay

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325