Informatyk 5145

  • Przejazdowo, pomorskie

WNS Pomorze jest wiodącą firmą inżynieryjną, specjalizującą się w produkcji rurociągów, konstrukcji stalowych oraz zbiorników ciśnieniowych. Świadczymy również usługi w zakresie badań NDT, PWHT, szkolenia personelu spawalniczego oraz tworzeniu technologii. Działamy w obszarach przemysłu petrochemicznego, gazowego, oil & gas oraz nuklearnego.

Opis Stanowiska

  • Zapewnienie ciągłości pracy systemów informatycznych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych zgłaszanych przez użytkowników.
  • Aktualizacja i utrzymanie oprogramowania oraz sprzętu (drukarki, telefony, tablety, sale konferencyjne)
  • Współpraca z zespołem programistycznym w zakresie rozwoju nowych rozwiązań
  • Monitorowanie i zabezpieczanie infrastruktury przed zagrożeniami cybernetycznymi
  • Wdrażanie nowych technologii w celu optymalizacji procesów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub pokrewnych dziedzin
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów ERP
  • Znajomość systemów operacyjnych, sieci komputerowych, baz danych
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • Znajomość narzędzi i języków programowania będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego: poziom dobry
  • Możliwość pracy dwuzmianowej

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 20 lat działa na rynku polskim i zagranicznym
  • Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry

Dodatkowe Informacje

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WNS Pomorze sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Sprzęt do pracy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Informatyk

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Informatyk w miejscowości: Przejazdowo. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy lub Aplikuj na oferte pracy Informatyk Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Informatyk, praca w Przejazdowo dopasowana do Twoich wymagań. praca.

Informacje o pracodawcy

Praca Informatyk, Przejazdowo

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

WNS Pomorze

praca.hala@wnspomorze.pl

695220265

Praca w mieście

Warszawa 1017
Kraków 915
Wrocław 411
Poznań 363
Gdańsk 344
Szczecin 329